Aby tlouklo

26. prosince 2015 v 23:28 | Nany |  Mysl
"Nekoukej se na mě, jsem dnes ošklivá. Tady na bradě mi vyrašil beďar," hlásím hned při nastupování do auta.
"Pusu!" dožaduje se milý od volantu. Přání mu samozřejmě splním, pak se však odvracím a tvář schovávám v čerstvě umytých a vyfoukaných vlasech. Směje se. Už nesčetněkrát mi přece řekl, že mě má rád celou a se vším všudy. I s beďary, které mne obvykle navštíví, jakmile se blíží červené dny, a dokonce i se zadkem, který je na můj vkus až příliš veliký. Ten má prý úplně nejradši, alespoň může dobře přijímat pohlazení důtkami.
Já toho však na sobě nemám ráda docela dost, zvlášť pak v okamžicích, kdy se na mne nalepí deprese. Jsem protivná sama sobě, zrůda. Netuším, proč by pak se mnou někdo chtěl trávit čas. I přes veškerou snahu se nedokážu přimět k normální komunikaci, buď mlčím nebo kuňkám nesmysly. Milý to naštěstí chápe a prostě mě v těch chvílích nechává nemluvit.
Nyní jedeme do prázdného domu jeho kamaráda, který je nám v současné době k dispozici. Kurvička dostane, co chce, kurvička ale vlastně neví, jestli má na hraní náladu. Tuší, že by potřebovala vyhnat, vyšvihat a vyšoustat démona z těla, ale zároveň je nemožná, odpudivá a nepřívětivé polední slunce odhalí každý detail jejího nahého těla. Velký zadek a malá prsa, nemohlo by to být třeba naopak?
Svlékám se do kalhotek, které mi posléze s vervou k zemi stáhne až sám milý. Klekám si a kouřím mu ho. Snažím se někde nabrat energii, a když zvedám oči k jeho tváři, pokouším se tvářit se jinak než smutně, zdeptaně nebo rezignovaně. Po chvíli už mě váže lanem ke stolu, živou pravou nohu k dřevěné pravé noze a tu levou zase k levé. Pak se horní polovinou těla pokládám na stůl, přičemž vystrkuji svůj enormní zadek, a dávám milému k dispozici ruce, aby je mohl provazem taky připevnit k protilehlým nohám stolu. Během celého procesu svazování už samozřejmě značně vlhnu a depka vytlačená hormony se schovává za roh. Jsem znehybněna. Bez starostí.
Milý si na mne bere důtky a začíná mě trestat. "Zasloužíš si to, kurvičko, co?" Mrská mne střídavě přes zadek, záda a nohy, přičemž síla, kterou do švihu dává, se postupně zvyšuje. Do zvlhlé skulinky mi po chvíli zavádí vibrátor, a zároveň nepřestává s výpraskem.
Orchestr končí šoustáním na křesle, na němž klečím, a on si mne bere zezadu. Když mi postříká záda, svoji životodárnou tekutinu potom bere do dlaní a odnáší do koupelny. Kamarád by nejspíš nebyl rád, kdyby po návratu domů našel na nábytku překvapení.
"Pojď za mnou," natahuje pak ruce, abych se k němu mohla schoulit do náručí. "Spokojená?" ptá se. Jsem. Ta část, která ho poslední dny lascivně vyzývala k činu, je plně uspokojena. Ale ta šedá, méněmluvná, je pořád nešťastná. A neděje se nic konkrétního, co by ji zrovna v tuto chvíli tahalo dolů, prostě se zase jen ohlásila depréska. Tudíž nic a všechno, co se jen stihlo za poslední měsíce nahromadit.
"Co se děje?" táže se. Kroutím hlavou, kterou mám schovanou na jeho hrudi. Sedí v křesle a já jsem na něm schoulená do klubíčka. V poloze plodu. "A řekla bys mi to, že?" hladí mě. Kývu hlavou. Pálí mě oči a z jednoho mi chtě nechtě vyklouzne slza, která se smísí s potem na hrudi milého. A druhá.
Stále mlčím, tisknu se k němu a poslouchám tlukot jeho srdce. Jisté je, že žije.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sarushef sarushef | Web | 27. prosince 2015 v 0:01 | Reagovat

To je výborný.

2 Fredy Kruger Fredy Kruger | 27. prosince 2015 v 12:45 | Reagovat

Krásné je chodit ven na slunce !
Mužové s ženami...za ruce
vodí se, vášnivě líbají !

Co stalo se  Luboši  Chumaji :

Za ním se ozve :  " Líbej mě ! víš že "...

" Cožeto ??? ... jako že, ........ za peníze ??"

" Ale kdež wole !!!  zadara !!"

... muž ohlíd se... doleva, - doprava
Osoba... nemladá,  nestará
( ?? )  obrovitáho beďara
má na rypáku... a podrž se
dalších pak naseto po držce !

... Je o hlavu vyšší !!  řve :
" Jen vzruš se !!
Líbej mne !  za uši přidrž se !!
Uvidíš, že mi pak budeš vděčný !!"

Jazyk má dlouhý jak mravenečník !

" Ježíšikriste ! ježíši kriste !
proboha... ženy, uhnuly byste ??"

... muž porazil dvě matky s kočárkem,
prchajíc  ...už je za parkem !
Podruhé park  raděj obejde !

" Na ňákém kroku mi nesejde !"
( během jest rozpálen do ruda )
" Zda nejde za mnou ta obluda ??
.... mám to říct  strážníkům ?... hasičům ??"

... pak doma vše vypráví rodičům...

3 Akim Akim | E-mail | Web | 27. prosince 2015 v 13:29 | Reagovat

Plačky a onanujíc choulím se opět do tvých slov, co slovo, to perla, co věta, to hvězda na nebi nahotou a vilností pozlaceném, právě jsem si dopřál orgasmus, semeno mi teče po břiše, zatímco krůpěje slz hřejivě ozdravují moje líce.

4 stuprum stuprum | Web | 28. prosince 2015 v 0:01 | Reagovat

Akim bude brzy častěji navštěvovat tvůj blog než pornoweby. :D
Samozřejmě výborné a hodné vysemenění.

5 Akim Akim | E-mail | Web | 28. prosince 2015 v 10:10 | Reagovat

[4]: Již se tak děje příteli, tento blog totiž uhrančivě a svádivě voní po pudu, je zvlhlý víc, než pička nymfomatické hříšnice, co ruce má spoutané tak, aby ji masturbace byla odepřena, zároveň je tu tolik něhy a nevinnosti, že proti tomu zrovna zrozené dítě smrdí prostopášností. ;-)  :-) O tom, jak mě Nany literárně inspiruje ani psát nemohu. ;-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama